Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Okamoto - O firmě

Okamoto


Expert ve světě brusek


Historie firmy Okamoto sahá až do roku 1926, kdy byla založena. Již od svých začátků se specializuje na výrobu brusek. Vysoká kvalita výrobků, široké spektrum vyráběných typů, vysoká užitná hodnota, ale i dokonalý a rychlý servis umožnil firmě rychlou expanzi do celého světa.

V dnešní době se firma stala jedním z největších světových výrobců brusek. Má tři výrobní závody v Japonsku, jeden v USA, a další v Singapuru a Thajsku. Stroje od firmy Okamoto putují do více než 70ti zemí světa.

Přehled výrobních závodů a přímých zastoupení firmy OKAMOTO


Hlavní výrobní závod v Japonsku

Výrobní závod v Singapuru Výrobní závod v Thajsku

Sortiment výrobků je široký, zahrnuje stroje od malých rovinných brusek, vhodných například do nástrojáren, až po rozměrné portálové rovinné brusky, brusky nakulato a na díry, stroje s mechatronickým řízením až po plně číslicově řízené stroje.


Okamoto v Evropě


V roce 1992 bylo zřízeno prodejní a servisní středisko pro Evropu Okamoto Machine Tool Europe GmbH, se sídlem v Langenu (nedaleko Frankfurtu nad Mohanem) a od roku 1998 se díky firmě Misan s.r.o. dostávají brusky Okamoto také na český trh.

Firma Misan s.r.o., má moderní předváděcí a aplikační centrum, ve kterém je prezentována a demonstrována celá řada dodavatelských programů.

V případě zájmu poskytuje firma Misan kompletní prodejní, záruční a pozáruční servis.


Inovace je úspěch


Úspěch společnosti je založen na průlomovém vývoji nových technologií v broušení a vynikajících službách zákazníkům.

Požadavky našich zákazníků jsou analyzovány a následně prezentovány na oddělení výzkumu a vývoje v Japonsku. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům, inovativní produkty s nejvyšší přesností, což zvýší spolehlivost a vynikající použitelnost.

Zákazník a jeho požadavky jsou středem naší kompletní servisní strategie.


Copyright Misan s.r.o. 2002 - 2024
Misan s.r.o.
Ke Vrutici 1795
289 22 Lysá nad Labem
+420 325 551 440
+420 325 551 062
+420 325 552 924
+420 602 311 796 (hotline servis)
lysa@misan.cz